O nas

 

Od 24 lat specjalizujemy się w turystyce językowej i posiada zezwolenie na świadczenie usług turystycznych (nr 610/4) wydane przez Wojewodę Dolnośląskiego oraz gwarancje ubezpieczeniowe przewidziane ustawą o usługach turystycznych. Jesteśmy także członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki.

Jesteśmy najwiekszym organizatorem  kolonii i obozów językowych w Polsce, które łączą naukę języka obcego z aktywnym wypoczynkiem. W naszych wyjazd bierze udział już kolejne pokolenie. Co roku w naszych wyjazdach uczestniczy ponad 1000 dzieci i młodzieży z całego kraju, wypoczywając nad morzem i w górach.

LEKTOR to szkoła językowa (jedna z największych w kraju), zajmująca się przez cały rok nauczaniem języków. Ponieważ zapewniamy stałą, wyspecjalizowaną kadrę lektorów, może zapewnić wysoki poziom nauki języków podczas kolonii i obozów językowych.

Podczas organizowanych przez nas wyjazdów kładziemy duży nacisk na wysoki poziom nauczania, bardzo dobrą opiekę pedagogiczną i medyczną oraz bogaty i urozmaicony program rekreacyjno-turystyczny.

Organizujemy także  obozy tematyczne: windsurfingowe i tenisowe.

 

Od 1990 roku proponujemy także wyjazdy na kursy językowe za granicą. Wszystkie współpracujące z nami szkoły są autoryzowane przez organizacje zrzeszające uznane szkoły językowe.

Niezależnie od gałęzi naszej działaności, kładziemy nacisk  na wysoki poziom kształcenia, przekładający się na jakość świadczonych przez nas usług.