Obozy z językiem niemieckim w Polsce

Obozy z językiem niemieckim w Polsce

Podczas letnich wakacji dzieci i młodzież mogą podnieść poziom znajomości języka niemieckiego podczas kolonii i obozów językowych w Polsce.

Ciekawym miejscem na kurs językowy jest położone nad Morzem Bałtyckim Dźwirzyno – urokliwa miejscowość z portem morskim, letnim kąpieliskiem i piękną nadmorską przyrodą. W takich okolicznościach nauka sprawia dużą przyjemność.

W ramach kursu języka niemieckiego codziennie odbywają się warsztaty językowe prowadzone przez lektorów i native speakerów. Każdy uczestnik obozu językowego otrzymuje komplet materiałów, a na zakończenie obozu certyfikat językowy.

Dodatkowo naukę wspomagają pomoce multimedialne, rozmaite projekty i gry. Dzięki temu postępy w nauce języka niemieckiego są widoczne bardzo szybko.

Oprócz zajęć z niemieckiego uczestnicy obozu językowego mają zapewniony szereg atrakcji w postaci programu rekreacyjnego oraz zajęć dodatkowych – lekcji tenisa czy kursu tańca.

Chcąc więc przeznaczyć wakacje nie tylko na rozrywkę, ale także naukę języka niemieckiego warto wybrać się na kolonie i obozy językowe organizowane w Polsce.
 

Zapraszamy na obozy i kolonie językowe:

Kolonia językowa - niemiecki - 8-14 lat - Dźwirzyno

Obóz językowy - niemiecki - 15-19 lat - Dźwirzyno

 

Zobacz także inne propozycje wyjazdów językowych:

Niemiecki w Niemczech

Niemiecki w Wiedniu