<

Kursy zagraniczne 2017 – nauka języka i udane wakacje

kursy językowe za granicą
zagraniczne kursy językowe
zagraniczne kursy językowe 2017

Różnorodność zagranicznych kursów językowych

Angielski, niemiecki, hiszpański, włoski - na zagranicznych kursach językowych możemy uczyć się wielu języków. Oferty są różnorodne i dostosowane do wieku, rodzaju języka, trybu nauki. Możemy uczyć się języka codziennego, ale też biznesowego, w trybie standardowym lub intensywnym.  Kursy językowe trwają od 2 tygodni, do nawet 6 tygodni. To wystarczający czas, by znacząco podnieść swoje językowe kompetencje. Możemy wybrać ofertę idealnie dostosowaną do swoich potrzeb, a jedyne wymaganie to znajomość języka w stopniu komunikatywnym, który pozwoli na porozumiewanie się z pozostałymi uczestnikami kursu, którzy przyjeżdżają na nie z różnych zakątków świata.

Najpopularniejsze kursy zagraniczne

Młodzież najczęściej decyduje się na kursy z nauką języka standardowego, który pozwala nawiązywanie międzynarodowych znajomości i obracanie się w międzynarodowym środowisku. Oczywiście prym wiedzie język angielski, ale już nie tylko na kursach językowych w Anglii, Irlandii, czy Szkocji. Coraz częściej wybierane są kursy zagraniczne na Malcie, a nawet obozy językowe w USA – choć na te decydują się zazwyczaj osoby dorosłe wybierając kursy języka biznesowego i specjalistycznego. Wśród najciekawszych propozycji zagranicznych kursów językowych znajdziemy kursy języka hiszpańskiego na Kubie, czy w Meksyku. Taki wyjazd to oprócz intensywnej nauki języka prawdziwa egzotyczna podróż i wakacyjna przygoda.

Dlaczego zagraniczne kursy językowe są tak popularne?

Wyjazd na zagraniczny kurs językowy to połączenie nauki języka z wakacyjną rozrywką.  Niezależnie od wyboru miejsca, na uczestników kursów czekają dodatkowe atrakcje – wycieczki, zwiedzanie, międzynarodowe imprezy integracyjne, ale także sport i wypoczynek. Jadąc na kurs językowy do Hiszpanii, czy Włoch mamy gwarancję idealnej pogody, która nie tylko sprzyja nauce, ale także pomaga wypocząć  w prawdziwie wakacyjnej atmosferze. Coraz częściej młodzież wyjeżdża na zagraniczne obozy językowe, bo oprócz przyjemności czerpanej z nauki języka obcego, to także oderwanie się od codzienności, zabawa z rówieśnikami i uprawianie sportów w idealnych warunkach. Dorośli z kolei coraz częściej dostrzegają w zagranicznych kursach językowych inwestycję w rozwój zawodowy połączony z letnim urlopem.

 

Zobacz propozycje kursów językowych za granicą

Kursy angielskiego w Anglii
Kursy angielskiego w Irlandii
Kurs angielskiego w Kanadzie
Kurs angielskiego w USA
Kursy angielskiego w Szkocji
Kursy angielskiego na Malcie
Kursy niemieckiego w Niemczech
Kursy niemieckiego w Austrii
Kursy włoskiego we Włoszech
Kursy francuskiego we Francji
Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii
Kursy hiszpańskiego na Kubie
Kursy hiszpańskiego w Meksyku

Zobacz jak zarezerwować