<

Kursy hiszpańskiego w Meksyku

Kurs hiszpańskiego w Meksyku
Kurs językowy w Meksyku
Kurs języka hiszpańskiego w Meksyku

Język hiszpański na kursie w Meksyku

Kursy hiszpańskiego w Meksyku to bardzo ciekawa alternatywa dla bardziej popularnych kursów języka hiszpańskiego organizowanych w Hiszpanii. Wyjazd do Meksyku wymaga od nas dużo większego zaangażowania – nie tylko finansowego, ale też czasowego. Kursy językowe organizowane w Meksyku będą trwały przynajmniej 2-3 tygodnie, bo na krócej po prostu nie opłaca się lecieć na drugi koniec świata.  Będą też droższe, bo sam koszt biletu lotniczego jest spory.  A zatem do Meksyku, chcąc nie chcąc, jeździ się nie tylko na kurs, ale również w celach turystycznych. To idealne połączenie intensywnej nauki języka z przyjemnością podróżowania.

Co musimy wiedzieć zanim zdecydujemy się na kurs?

W ofertach kursów językowych w Meksyku znajdziemy kursy i obozy dla dorosłych i młodzieży od 18 roku życia.  Języka hiszpańskiego można uczyć się w trybie standardowym lub intensywnym, zawsze w grupach międzynarodowych.   Najczęściej zakwaterowanie podczas pobytu w Meksyku organizowane w studenckich rezydencjach,  ale  istnieje też możliwość zatrzymania się w prywatnych domach,  co niewątpliwe stanowi dodatkową atrakcję.  Przed wyjazdem na kurs do Meksyku musimy zdecydować w jakim trybie chcemy się uczyć, jaki rodzaj zakwaterowania wybieramy, a także jak chcemy spędzić czas poza zajęciami językowymi. Oprócz tego, że organizator przygotuje nam bogaty program turystyczny ze zwiedzaniem, dodatkowe zajęcia rekreacyjne, czy plażowanie, możemy zapisać się także na dodatkowe zajęcia np. kurs salsy.

Jakie atrakcje czekają uczestników kursu językowego w Meksyku?

Miejscem, w którym najczęściej odbywają się kursy językowe w Meksyku jest Playa del Carmen – miasto u wybrzeży Karaibów, z pięknymi, białymi plażami, palmami i piramidami. Miłośnicy sportów wodnych mogą korzystać tu z idealnych warunków do pływania, żeglowania, czy surfowania, a już sam wypoczynek na plaży jest idealnym sposobem na regenerację sił. Uzupełnieniem pełnego zajęć i dodatkowych atrakcji dnia są wieczorne wyjścia do pubów i dyskotek, a także integracja w ramach grupy uczestników kursu. Meksyk to kraj pełen pięknych, nie tylko nadmorskich krajobrazów, a także wspaniałej roślinności dżungli, tajemniczych ruin miast, powalających zabytków. Jak każda podróż, szczególnie wyjazd do Meksyku, wiąże się ze wspaniałymi, kulinarnymi doznaniami. Kuchnia meksykańska, choć popularna na całym świecie, dopiero w oryginalnym wydaniu pozwala uchwycić  pełnię różnorodnych smaków i zapachów. 

Wyjazd do Meksyku to podróż pełna doznań językowych, ale też kulturowych. Niezależnie od charakteru wyjazdu – czy będzie to kurs językowy, czy wycieczka typowo turystyczna – Meksyk każdego kto go odwiedzi, pochłonie swoim pięknem i różnorodnością. Jeśli można naukę języka połączyć z tak niezwykłymi doznaniami, warto pojechać na kursy hiszpańskiego do Meksyku.

Polecamy obozy językowe w Meksyku i kursy językowe dla dorosłych i młodzieży

Kurs języka hiszpańskiego w Meksyku

Kurs języka hiszpańskiego na Kubie

Kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii