<

Kursy i obozy językowe w Londynie

obozy językowe w Londynie
obozy językowe w Londynie  2015
obozy językowe w Londynie

 

Londyn -  kolebka kultury angielskiej i ikona multikulturowości

 
Każdy, kto uczy się języka angielskiego, a znać go powinien w zasadzie każdy, choć raz powinien wybrać się do Londynu.  To idealne miejsce na naukę języka angielskiego, bo właśnie w Anglii spotkamy się z najdoskonalszą odmianą języka angielskiego. Ale nie tylko to jest powodem, dla którego młodzież i dorośli jeżdżą na kursy i obozy językowe do stolicy Anglii.

O atrakcyjności kursów i obozów językowy w Londynie decyduje również bogactwo kultury tworzące nieporównywalny angielski klimat. Podczas pobytu w Londynie z pewnością zachwycimy się królewską atmosferą miasta, spotkamy się też z bogatą angielską tradycją i zwyczajami.  Tajemniczy charakter zakątków Londynu oczaruje każdego, kto lubi odkrywać historyczne ciekawostki o mieście.

Miasto łącząc tradycję z nowoczesnością pozwoli odnaleźć się także miłośnikom dynamicznych metropolii. Odkryjemy w nim uroki multikulturowości i przenikanie się rozmaitych wpływów. To niesamowite doznanie kiedy na ulicy mijamy przedstawicieli wszystkich możliwych nacji, kultur i relacji.

Każdy pobyt w Londynie wiąże się też z zaliczeniem najważniejszych atrakcji turystycznych – symboli Londynu i Anglii.  Do obowiązkowych punktów programu należy wieża zegarowa Big Ben, diabelski młyn London Eye, Pałac Westminster, Pałac Buckingham.  Tak naprawdę lista zabytków i miejsc, które trzeba zobaczyć, jest tak dużo, że jeden kilkudniowy pobyt może nie wystarczyć.

Dlatego podczas kursów i obozów językowych, trwających od 2 do 4 tygodni, mamy możliwość, by dość szczegółowo zwiedzić Londyn z jego najważniejszymi atrakcjami.

Kursy i obozy językowe umożliwiają uczestnikom nie tylko naukę języka angielskiego w komfortowych warunkach, ale także atrakcje związane z podróżowaniem. Każdy kto lubi poznawać świat, zmieniać otoczenie, nawiązywać międzynarodowe znajomości będzie w pełni usatysfakcjonowany pobytem w Londynie.

Kursy językowe, choć nastawione przede wszystkim na realizację programu językowego, będą obejmowały również zwiedzanie miasta połączone z nauką języka w praktyce. Podczas obozów językowych program turystyczny przewiduje oprócz chodzenia po muzeach, także udział w rozmaitych eventach kulturalnych.

Zarówno na kursie jak i na obozie poznajemy ludzi innych narodowości, którzy przyjeżdżają do Londynu z różnych zakątków świata. To również poszerza nasze horyzonty, uczy tolerancji, a często takie znajomości udaje się utrzymać po powrocie z obozu.

 
Zobacz propozycje kursów językowych w Londynie
 
Zobacz inne artykuły