Niemiecki w Austrii

Niemiecki w Austrii | Kursy niemieckiego za granicą 2019

Języka niemieckiego w ramach zagranicznego obozu językowego możemy uczyć się wyjeżdżając do przepięknego Wiednia – stolicy Austrii.

Wiedeń ze względu na swoją bogatą historię zachwyca dziś pięknymi pałacami, ogrodami, rozmaitymi muzeami i galeriami sztuki. Zupełnie obowiązkowe jest zwiedzanie największej atrakcji i najważniejszego zabytku Wiednia – Pałacu Schönbrunn, rezydencji rodziny cesarskiej. Ze względu na postać mieszkającego w Wiedniu Mozarta, ważnym punktem na turystycznej mapie miasta jest Mozarthaus - muzeum poświęcone rodzinie Mozartów oraz Opera Wiedeńska. Dużo uroku dają miastu tradycyjne knajpki i kawiarnie. Z pewnością wart spróbowania jest słynny czekoladowy tort Sachera, przygotowany według tradycyjnego przepisu, o który spór toczą kawiarnia Demel i cukiernia w hotelu Sacher.

Wiedeń jest jednym z najbezpieczniejszych miast w Europie, dlatego chętnie odwiedzają go turyści i chcący uczyć się języka niemieckiego.

Oferty kursu języka niemieckiego w Wiedniu skierowane są do młodzieży w wieku 12-17 lat, do młodzieży w wieku 16-19 lat oraz dorosłych. Uczestnicy obozu językowego mają do wyboru kursy standardowe oraz intensywne.

Podczas obozu językowego za granicą mamy zapewniony dojazd, wyżywienie oraz nocleg, który organizowany jest w szkołach, apartamentach, a nawet u mieszkających w Wiedniu rodzin.

Wyjazd na obóz językowy za granicę to świetny sposób na połączeniu nauki z wycieczką krajoznawczą. Biorąc w nim udział, nie tylko bardzo szybko uczymy się języka obcego, ale stykamy się z historią i kulturą danego kraju i nawiązujemy ciekawe międzynarodowe znajomości.

Zapraszamy na kursy oraz obozy językowe w Austrii:

Kurs języka niemieckiego w Wiedniu

Zobacz inne propozycje obozów z językiem niemieckim:

Obozy z językiem niemieckim w Niemczech

Obozy z językiem niemieckim w Polsce