Obozy z językiem angielskim w Polsce

Obozy z językiem angielskim w Polsce 2018

Aby szybko i intensywnie nauczyć się języka angielskiego nie trzeba wyjeżdżać w daleką podróż za granicę. Okazją do podniesienie kompetencji językowych w czasie wakacji są kolonie i obozy językowe organizowane w Polsce - w górach i nad morzem.

W ofertach znajdziemy kolonie językowe dla dzieci w wieku 8-14 lat oraz obozy językowe dla młodzieży w wieku 15 -19 lat.

Organizatorzy kolonii i obozów językowych zapewniają dojazd, wyżywienie oraz nocleg w ośrodkach wypoczynkowych z basenem, sauną, boiskami sportowymi. Wszystko to gwarantuje uczestnikom kursu komfortowe warunki do nauki i wypoczynku.

Program obozu językowego obejmuje oprócz warsztatów językowych także bogaty program rekreacyjny: piesze wycieczki, wycieczki rowerowe, rozmaite zajęcia sportowe i tematyczne. Dla chętnych odbywają się zajęcia fakultatywne np. kursy tenisa, czy kursy taneczne.

Wyjazd na obóz z językiem angielskim to dla dzieci i młodzieży okazja do wzmożonej nauki języka, ale również spędzenia ciekawie wakacji w gronie rówieśników. 
 

Zapraszamy na obozy i kolonie z językiem angielskim w Polsce:

Kolonia językowa - angielski - 8-14 lat - Dźwirzyno

Kolonia językowa - angielski - 8-14 lat - Zakopane

Kolonia językowa - angielski - 8-14 lat - Ustka

Obóz językowy - angielski - 15-19 lat - Dźwirzyno

Obóz językowy - angielski - 15-19 lat - Ustka

Obóz językowy - angielski - 15-19 lat - Zakopane

Zobacz rówież inne propozycje obozów językowych:

Kursy angielskiego w Anglii

Kursy angielskiego w Irlandii

Kursy angielskiego w Szkocji

Kursy angielskiego na Malcie