<

Kursy języka francuskiego we Francji – Paryż czy Nicea?

kurs językowy we Francji
kursy językowe we Francji
obóz językowy we Francji

Kurs językowy w Paryżu – Francja w pigułce

Wyjazd do Paryża to najlepszy sposób na odkrycie czym jest francuska kultura. W stolicy poczujemy niepowtarzalny klimat Francji – jej historii, sztuki, muzyki i kuchni.
Na ulicach Paryża poczujemy ducha rewolucji francuskiej, z wieży Eiffel’a będziemy podziwiać fenomenalną architekturę miasta, w małych kawiarenkach i knajpkach usłyszymy klimatyczną francuską piosenkę, zjemy bagietkę, skosztujemy wina.  

Wyjazd na obóz językowy do Paryża to nie tylko nauka francuskiego, ale bardzo ciekawy program turystyczny.  Znajdzie się w nim całodniowa wizyta w Luwrze, czy zwiedzanie katedry Notre Dame. Uczestnicy obozu wybiorą się na Plac Pigalle, zobaczą słynny Łuk Triumfalny, pospacerują po Polach Elizejskich, wezmą udział w rejsie po Sekwanie. Uzupełnieniem bogatego programu będą wyjścia do pubu, dyskoteki, a także zajęcia sportowe i kulturalne.  

Paryż to jedno z najbardziej romantycznych i magicznych miast. Każdy choć raz powinien odwiedzić to fascynujące miasto, zwłaszcza jeśli interesuje się kulturą francuską albo uczy się języka francuskiego.  

Lazurowe Wybrzeże idealne na wakacje

Jeśli chcemy wyjechać na wakacyjny kurs językowy, powinniśmy wybrać miejsce, w którym będziemy mogli uczyć się języka, ale także, jak na wakacje przystało, odpoczywać.
Jeśli lubimy morze, plaże i słońce idealnym miejscem na wakacyjny wyjazd połączony z nauką języka francuskiego będzie Nicea. To jedno z piękniejszych miast Lazurowego Wybrzeża, uznawane za jego stolicę.

Program kursu oprócz zajęć językowych będzie obejmował mnóstwo atrakcji związanych z rozrywką i aktywnym wypoczynkiem. Będzie czas na plażowanie, spacer słynnym bulwarem Promenade des Anglais wysadzanym palmami oraz zwiedzanie Vieux Nice - starej dzielnicy Nicei, z malowniczymi domkami i urokliwymi, wąskimi uliczkami. 

Organizatorzy kładą nacisk na integrację uczestników organizując wieczory z francuskim filmem, czy wyjścia na dyskoteki,  co stanowi świetną okazję do nawiązywania nowych, również międzynarodowych znajomości.
Wyjazd na kurs języka francuskiego do Nicei to nie tylko nauka w świetnych warunkach, ale także relaks i odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody.

Polecamy bogatą ofertę kursów języka francuskiego we Francji:

Kurs języka francuskiego w Paryżu

Kurs języka francuskiego w Nicei