Angielski na Malcie

Angielski na Malcie | Kursy angielskiego za granicą 2021

Nauka języka angielskiego podczas obozu językowego na Malcie to połączenie nauki z wakacjami.  Ta śródziemnomorska wyspa to najlepsze miejsce na naukę języka angielskiego dla miłośników słońca, ciepła i powalających krajobrazów.

Na Malcie, będącej dawną kolonią brytyjską, językiem urzędowym jest język angielski, dlatego wychodząc na ulice uczestnicy kursu chłoną język i uczą się go używać w praktyce. To co jeszcze przypomina nam o kulturze brytyjskiej to czerwone budki telefoniczne oraz podobne do londyńskich puby.

Organizatorzy obozu językowego na Maltcie zapraszają do najpiękniejszych miast wyspy:  St. Pauls, St. Julians, Sliema, Valletta, Marsascali.

Oprócz zajęć uczestnicy obozu językowego odwiedzają najpiękniejsze zabytki – pałace, zamki, katedry i forty, które rozsiane są po całej wyspie. Poznają pełną mieszanych tradycji kulturę, podczas licznych plenerowych imprez, koncertów, czy spektakli teatralnych.

Śródziemnomorski klimat wyspy skłania do spędzania czasu na świeżym powietrzu – podczas kursu przewidziany jest czas na plażowanie, uprawianie sportów wodnych, a dodatkowo nawet na naukę jazdy konnej czy naukę nurkowania.

W ofertach znajdziemy kursy dla młodzieży w wieku 13-17 lat, dla młodzieży w wieku 14-18 lat, kursy dla dorosłych oraz kursy biznesowe, wszystkie w trybie standardowym i intensywnym.

Zagraniczne obozy językowe to oprócz dużych postępów językowych duża przygoda i radość z wyjazdu do obcego kraju.  Taka nauka to duża przyjemność.

Polecamy obozy językowe na Malcie oraz kursy językowe dla dorosłych i młodzieży :

Kursy angielskiego na Malcie,

W ofercie zagranicznych obozów i kursów językowych także:

Kursy angielskiego w Anglii,
Kursy angielskiego w Irlandii,
Kursy niemieckiego w Niemczech,
Kursy niemieckiego w Austrii,
Kursy włoskiego we Włoszech,
Kursy francuskiego we Francji,

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

 

W ofercie również kursy języka angielskiego w Polsce:

Kursy angielskiego w Polsce