Francuski we Francji

Francuski we Francji I Kursy francuskiego za granicą

Nauka języka francuskiego podczas zagranicznego obozu językowego to okazja do szybkiego podniesienia umiejętności językowych, ale także pomysł na ciekawą wycieczkę.

Warto na obóz językowy we Francji wybrać się do jej stolicy – niezwykłego Paryża, ale również, chcąc poznać urok Lazurowego Wybrzeża, do słonecznej Nicei. Oba te miasta – choć położone w różnych rejonach Francji, oddają niesamowity klimat Francji.

Uczestnicy kursu języka francuskiego w Paryżu oprócz nauki języka spędzają mnóstwo czasu zwiedzając jedną z najważniejszych stolic świata. Wśród licznych turystycznych i kulturalnych atrakcji najwięcej wrażeń dostarczy nam widok z wieży Eiffla, zwiedzanie katedry Notre-Dame, Luwr, czy spacer najsłynniejszą aleją na świecie Avenue des Champs-Elysées. W ramach obozu językowego możliwy jest również wyjazd do Disneyland Paris.

Kurs językowy w Nicei to oferta dla miłośników słońca i wypoczynku na plaży. Największe miasto Lazurowego Wybrzeża zachwyca architekturą, malowniczymi wzgórzami, ciekawymi muzeami. W takich okolicznościach język francuski chłoniemy z przyjemnością.

Oferty obozów językowych we Francji skierowane są do młodzieży w wieku 14-18 lat oraz do osób dorosłych. Można wybrać kurs w trybie standardowym lub intensywnym.

Udział w obozie językowym za granicą to połączenie efektywnej nauki języka z wypoczynkiem. A jeśli francuski to tylko we Francji!

Polecamy bogatą ofertę kursów języka francuskiego we Francji:

Kurs języka francuskiego w Paryżu

Kurs języka francuskiego w Nicei