Angielski w Irlandii

Angielski w Irlandii | Kursy angielskiego za granicą 2021

Chcąc uczyć się języka angielskiego na obozie językowym za granicą możemy wybrać się do Irlandii. To bardzo zróżnicowany i ciekawy kraj, który ze względu na piękne krajobrazy warto zobaczyć. Zetknięcie się także z kulturą i historią tego kraju dostarcza wiedzy i niesamowitych wrażeń.

Kursy języka angielskiego w Irlandii najczęściej organizowane są w położonej na wschodnim wybrzeżu Irlandii, stolicy kraju – Dublinie. Uczestnicy obozu językowego biorą udział w zajęciach, a po nich zwiedzają miasto, uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych, przy okazji których mają możliwość integracji z rodowitymi Irlandczykami.  W programie kursu znajdzie się więc wyjście do lokalnego klubu na koncert, wizyta w słynnym browarze Guinness, a nawet lekcje tradycyjnego tańca irlandzkiego. Aby całkowicie zatopić się w kulturze i języku tego kraju, warto wybrać się także na irlandzką wieś i zobaczyć jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych na zielonej wyspie - potężne Klify Moheru zwane także murem Tharmondu.

Pamiętajmy, że dzięki codziennemu kontaktowi z językiem i dodatkowym wrażeniom związanym z poznawaniem nowego kraju, udział w zagranicznym kursie językowym pozwala na szybkie osiągnięcie zamierzonego poziomu językowego.

W ofertach organizatorów zagranicznych obozów językowych, w tym również do Irlandii, znajdziemy kursy dla młodzieży w wieku 14-17 lat, kursy dla młodzieży powyżej 16 lat oraz kursy dla dorosłych.

Zapraszamy na obozy językowe w Irlandii i kursy językowe dla dorosłych oraz młodzieży

Kursy angielskiego w Irlandii,

W ofercie zagranicznych obozów i kursów językowych także:

Kursy angielskiego w Anglii,
Kursy angielskiego na Malcie,
Kursy niemieckiego w Niemczech,
Kursy niemieckiego w Austrii,
Kursy włoskiego we Włoszech,
Kursy francuskiego we Francji,

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

 

W ofercie również kursy języka angielskiego w Polsce:

Kursy angielskiego w Polsce