Angielski w USA

Angielski w USA | Kursy angielskiego za granicą 2017

Wyjazd na obóz językowy do USA  to nie tylko intensywna nauka języka angielskiego, ale także prawdziwa przygoda - pełne wrażeń poznawanie tego niezwykłego kraju i narodu.

Stany Zjednoczone zachwycają swoją multikulturowością, a Nowy Jork - "miasto, które nigdy nie śpi", jako światowa stolica, przyciąga miliony turystów z całego świata. Nigdzie indziej na świecie nie zetkniemy się z takim bogactwem kultur, ras, religii i języków. 

Codzienny kontakt z językiem podczas obozu w Nowym Jorku to prawdziwa przyjemność - przechadzanie się ulicami Manhattanu czy odpoczynek w słynnym Central Park robią ogromne wrażenie. Ale także niezwykłe drapacze chmur na Times Square, majestatyczna Statua Wolności i wiele innych miejsc i zabytków, które każdy powinien zobaczyć.

Uczestnicy obozu językowego spędzają więc mnóstwo czasu poza zajęciami - w Nowym Jorku znajduje się przecież mnóstwo teatrów, sal koncertowych, galerii sztuki, centrów kultury i rozrywki. Mając możliwość spędzania czasu w tym niezwykłym mieście, chłoniemy niepowtarzalną kulturę Ameryki.

Wyjazdy na zagraniczne obozy językowe to także nawiązywanie międzynarodowych znajomości, które w przyszłości dają możliwość kontynuowania rozmaitych podróży.

Kurs języka angielskiego w USA to z jednej strony intensywna nauka, ale przede wszystkim pełna atrakcji podróż do jednego z najciekawszych miejsc na świecie.

Zapraszamy na obozy językowe w USA, a także kursy językowe dla dorosłych i młodzieży :

Kursy angielskiego w USA

 

W ofercie również kursy języka angielskiego w Polsce:

Kursy angielskiego w Polsce