Hiszpański na Kubie

Hiszpański na Kubie I Kursy hiszpańskiego za granicą 2017

Nauka języka hiszpańskiego podczas zagranicznego obozu językowego to okazja do szybkiego podniesienia umiejętności językowych, ale także pomysł na udane wakacje.

Na jeden z najbardziej atrakcyjnych obozów językowych możemy pojechać na Kubę, do Hawany.  Kuba jako największa z wysp Karaibskich zachwyca różnorodnością kulturową, ale jest też oazą do spokojnego, wakacyjnego wypoczynku.

Uczestnicy obozu językowego w Hawanie mają okazję zwiedzić historyczne centrum miasta wpisane na listę UNESCO, podziwiać ciekawą architekturę i znane promenady. Jako stolica wyspy miasto oferuje wiele atrakcji – liczne muzea, galerie, teatry.  Bogate jest też życie nocne, w którym przebija się energetyczna i radosna kubańska muzyka.

To co mocno kojarzy się z kulturą kubańską to oczywiście taniec – salsa, tango, bachata. Aby poczuć niesamowity klimat wyspy uczestnicy w ramach zajęć dodatkowych, mogą wziąć udział w kursie tańca, co dodatkowo stanowi okazję do dobrej zabawy w gronie energetycznych kubańczyków.

Każdy zagraniczny obóz językowy oprócz walorów turystycznych pozwala na szybkie podniesienie kompetencji językowych. Na Kubie języka hiszpańskiego nauczymy się szybko i z prawdziwą przyjemnością, dzięki codziennemu kontaktowi z żywym językiem oraz niepowtarzalnym atrakcjom.

Polecamy bogata ofertę obozów oraz na kursów hiszpańskiego za granicą:

Kurs języka hiszpańskiego na Kubie

Kurs języka hiszpańskiego w Meksyku

Kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii

 

W ofercie również kurs języka hiszpańskiego w Polsce:

Kurs języka hiszpańskiego w Polsce