Angielski w Szkocji

Angielski w Szkocji | Kursy angielskiego za granicą 2017

Kursy języka angielskiego w Szkocji to ciekawa alternatywa dla obozów językowych organizowanych w Anglii, czy Irlandii.

Obozy językowe organizowane są w stolicy kraju - Edynburgu . To miasto z tysiącletnią historią i tradycją, które imponuje także swoją nowoczesnością i dynamizmem. Niezapomnianą atmosferę miasta tworzy historyczna architektura, ciekawe muzea i galerie sztuki oraz, widoczne na każdym kroku, najbardziej znane produkty szkockiej kultury – kilt, dudy i whisky.

Podczas obozu językowego uczestnicy stykają się z żywym językiem, ćwiczą sprawności językowe w sytuacjach życia codziennego, a wszystko to w przyjaznej i gościnnej atmosferze. 

Program wyjazdu urozmaicają liczne wyjścia do pubów, na koncerty i festiwale. Edynburg jako miasto uniwersyteckie ma dużo do zaoferowania, dlatego pobyt w nim dostarcza uczestnikom obozu językowego mnóstwo wrażeń. Jest to też doskonały punkt wypadowy, z którego możemy zwiedzać cały kraj, a z pewnością warto zobaczyć Wyspy Szkockie, liczne parki krajobrazowe, czy urokliwe wioski rybackie. Takie wycieczki są świetną okazją do wypoczynku i relaksu na łonie natury.

Szkocja to piękny kraj, a Edynburg, tętniący życiem przez cały rok, to idealne miejsce na intensywną nauka języka angielskiego, ale też dobrą zabawę i wypoczynek.

Zapraszamy na kursy językowe w Szkocji:

Kursy angielskiego w Szkocji

 

W ofercie zagranicznych obozów i kursów językowych również:

Kursy angielskiego w Anglii

Kursy angielskiego w Irlandii

Kursy angielskiego na Malcie

 

W ofercie również kursy języka angielskiego w Polsce:

Kursy angielskiego w Polsce