Hiszpański w Meksyku

Hiszpański w Meksyku I Kursy hiszpańskiego za granicą 2017

Obozy językowe w Meksyku to jedna z ciekawszych propozycji na naukę języka hiszpańskiego. Wyjazd na inny kontynent to co prawda wysiłek organizacyjny i spore koszty, ale jednocześnie niezapomniana przygoda i prawdziwe wakacje.

Obozy językowe organizowane są najczęściej w Playa del Carmen i skierowane są do osób dorosłych.

Playa del Carmen to karaibskie przybrzeżne miasto, z białymi plażami, palmami i … piramidami Majów. Panują tu idealne warunki do uprawiania sportów wodnych – surfingu, żeglowania i nurkowania w rafie koralowej. W takich okolicznościach nauka hiszpańskiego to przyjemność i prawdziwy wakacyjny relaks.

Uczestnicy obozu językowego mają okazję zobaczyć pobliską dżunglę z ruinami miasta Coba oraz najpiękniejsze zabytki Półwyspu Jukatan w mieście Tulum. Wychodzą do restauracji i poznają bogatą meksykańską kuchnię - tradycyjne guacamole i tortillas, a wśród napojów tequile, rum i meksykańskie piwo.

Program obozu językowego jest tak bogaty i pełen atrakcji, że czas mija bardzo szybko, ale równie szybko widać postępy w znajomości hiszpańskiego. Oprócz warsztatów językowych jest wiele okazji do sprawdzania umiejętności w praktyce – zarówno podczas wycieczek, jak i w sklepach i restauracjach.

Wyjazd za granicę to jedna z najefektywniejszych form nauki języka obcego, a już sama podróż do Meksyku dostarcza niesamowitych wrażeń.

Zapraszamy na obozy językowe w Meksyku i kursy językowe dla dorosłych i młodzieży

Kurs języka hiszpańskiego w Meksyku

Kurs języka hiszpańskiego na Kubie

Kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii

 

W ofercie również kurs języka hiszpańskiego w Polsce:

Kurs języka hiszpańskiego w Polsce