Angielski w Anglii

Angielski w Anglii | Kursy angielskiego za granicą 2021

Wyjazd za granicę to jedna z najefektywniejszych form nauki języka obcego. 

Wyjazd na obóz językowy za granicą daje możliwość codziennego kontaktu z językiem - na ulicy, w sklepie, w środkach komunikacji. Dzięki temu osłuchujemy się z językiem i wyłapujemy akcent. Zagraniczne obozy językowe to także poznawanie kultury danego kraju oraz nawiązywanie międzynarodowych znajomości.

Języka angielskiego warto uczyć się podczas obozów językowych w Anglii, które organizowane są w Londynie, Portsmouth, Cambridge, Brighton, Worthing, Oxfordzie, Bournemouth oraz Exmouth.

Kurs angielskiego w Anglii to połączenie nauki języka ze zwiedzaniem miasta i poznawaniem bogatej historii kraju. Szczególnie w stolicy kraju - Londynie poczujemy niepowtarzalny klimat tradycji i etykiety, oczywiście za sprawą rodziny królewskiej. Wśród licznych atrakcji Londynu uczestnicy obozu językowego powinni zobaczyć pałac ze słynnym Big Benem, diabelski młyn London Eye, odwiedzić Hyde Park i wybrać się na przejażdżkę słynnym piętrowym autobusem.

Kursy językowe poza Londynem odbywają się w najstarszych miastach uniwersyteckich - Oxford i Cambridge, historycznym Bristolu, czy nadmorskim Brighton. Każde z tych miejsc daje szansę na zanurzenie się w bogatej kulturze, tradycji i zwyczajach, wśród których najbardziej charakterystyczny będzie oczywiście kult picia herbaty i legendarna "five o' clock".

W ofertach znajdziemy kursy dla młodzieży, dorosłych oraz kursy biznesowe, w trybie standardowym i intensywnym.

Uczestnicy obozów językowych mają możliwość noclegu nie tylko w hotelu, ale także w mieszkaniu studenckim lub u angielskiej rodziny, co stanowi dodatkową atrakcję.

Zapraszamy na obozy językowe w Anglii i kursy językowe dla dorosłych i młodzieży :

Kursy angielskiego w Anglii,

W ofercie zagranicznych obozów i kursów językowych także:


Kursy angielskiego w Irlandii,
Kursy angielskiego na Malcie,
Kursy niemieckiego w Niemczech,
Kursy niemieckiego w Austrii,
Kursy włoskiego we Włoszech,
Kursy francuskiego we Francji,

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii

 

W ofercie również kursy języka angielskiego w Polsce:

Kursy angielskiego w Polsce