Angielski w Kanadzie

Angielski w Kanadzie | Kursy angielskiego za granicą 2017

Obozy językowe w Kanadzie to oferta dla tych, którzy szybko i skutecznie chcą nauczyć się języka angielskiego i przy tym odkryć imponującą naturę drugiego co do wielkości kraju na świecie.

Kursy języka angielskiego w Kanadzie odbywają się w kilku miastach - do wyboru mamy Toronto, Montreal, Ottawę, Vancouver, Victorię i Calgary.

Podczas obozu językowego, oprócz ciekawych warsztatów językowych, odbywają się liczne wycieczki krajoznawcze. Koniecznie trzeba zobaczyć największe atrakcje, takie jak Wodospad Niagara, stoki Blue Mountain, czy jezioro Ontario.  Na wyspie Vancouver charakterystyczną staroangielską architekturę dzielnicy Victoria oraz Pacific Rim National Park z majestatycznymi górami i dziewiczymi lasami.

W Toronto i Montrealu - miastach słynących z bogatego życia teatralnego, warto wybrać się do teatru muzycznego lub nowoczesnego. Każde z miast oferuje mnóstwo turystycznych atrakcji.
Otwarty i życzliwy styl życia mieszkańców Kanady sprawia, że praktyczne używanie języka na ulicy, czy w sklepie przychodzi nam niezwykle łatwo i dostarcza dużo pozytywnej energii.

Podczas obozu językowego uczestnicy biorą także udział w różnego rodzaju imprezach kulturalnych, poznając charakterystyczną dla Kanady typową muzyką folkową, która odzwierciedla niezwykłą mieszaninę etniczną kraju.

Zagraniczne obozy językowe to oprócz dużych postępów językowych - duża przygoda i radość z wyjazdu do obcego kraju.  Taka nauka to duża przyjemność.

Zapraszamy na kursy językowe dla dorosłych i młodzieży w Kanadzie:

Angielski w Kanadzie

 

W ofercie również kursy języka angielskiego w Polsce:

Kursy angielskiego w Polsce