Niemiecki w Niemczech

Niemiecki w Niemczech | Kursy niemieckiego za granicą

Wyjazd na kurs językowy do Niemiec to najprostszy sposób na intensywną naukę języka niemieckiego.

Możemy wyjechać na obozy językowe do kilkunastu miast – począwszy do stolicy Niemiec – Berlina, przez Poczdam i Kolonię, po Monachium i Hamburg. Każde z tych miast słynie z bogatej historii i pięknych zabytków, dlatego oprócz kursu językowego, w programie obozu znajdują się liczne wycieczki oraz wyjścia do muzeów i galerii sztuki. Niemcy to kraj, który zachwyca nowoczesnością, ale uroku dodają mu również średniowieczne wioski, piękne, stare lasy, gotyckie kościoły, bajkowe zamki.

Wyjazd na kurs językowy to także okazja do spróbowania najpopularniejszej w Niemczech kuchni bawarskiej i wysokogatunkowego piwa z lokalnych browarów. Jednym słowem mnóstwo przyjemności i dodatkowych atrakcji.

Oferty organizatorów zagranicznych obozów językowych są bardzo zróżnicowane. W kursie językowym w Niemczech mogą wziąć udział dzieci od 8 lat, młodzież oraz dorośli. Są to kursy standardowe oraz intensywne.

W ramach wyjazdu na obóz językowy organizatorzy zapewniają dojazd, nocleg i wyżywienie oraz dbają o szereg atrakcji, które są dostosowane do wieku uczestników.

Bardzo często noclegi dla uczestników kursów językowych w Niemczech organizowane są w domach niemieckich rodzin – daje to możliwość bezpośredniego zetknięcia się z kulturą i tradycją kraju  i co równie cenne - nawiązania międzynarodowych znajomości.

Zapraszamy na obozy oraz kursy języka niemieckiego za granicą:

Kursy niemieckiego w Niemczech,

 

W ofercie zagranicznych obozów i kursów językowych także:


Kursy angielskiego w Irlandii,
Kursy angielskiego na Malcie,
Kursy angielskiego w Anglii,
Kursy niemieckiego w Austrii,
Kursy włoskiego we Włoszech,
Kursy francuskiego we Francji,

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii