Hiszpański w Hiszpanii

Hiszpański w Hiszpanii | Kursy hiszpańskiego za granicą

Nauka języka hiszpańskiego podczas obozu językowego w Barcelonie, Madrycie czy Alicante to połączenie nauki z wakacjami. Te najpiękniejsze miasta Hiszpanii oprócz uroku zachowały bogatą historię i kulturę półwyspu iberyjskiego.

Oprócz zajęć uczestnicy obozu językowego odwiedzają najpiękniejsze zabytki, poznają niesamowitą hiszpańską kulturę i oczywiście Hiszpanów pełnych energii i temperamentu.

Kurs językowy w Barcelonie dostarczy niesamowitych wrażeń za sprawą niezwykłej architektury Gaudiego, średniowiecznej dzielnicy Barri Gòtic,  słynnego deptaku La Rambla i nadmorskiej dzielnicy – Barcelonety.  Nie zabraknie atrakcji również w Madrycie, który słynie z największej w Hiszpanii areny do walki byków, oraz w Alicante -  historycznym mieście portowym, stanowiącym jedno z centrów wypoczynku letniego na  wybrzeżu Costa Blanca.

Nauka języka hiszpańskiego w tak pięknych i bogatych kulturowo miastach  jest dużą przyjemnością. Uczestnicy kursu biorąc czynny udział w życiu miasta osłuchują się z językiem i akcentem, więc na efekty nie trzeba długo czekać.

W ofertach znajdziemy kursy dla młodzieży od 14 lat oraz kursy dla dorosłych, w trybie standardowym i intensywnym.

Organizatorzy obozu językowego w Hiszpanii zapewniają dojazd, wyżywienie oraz nocleg, który organizowany jest m.in. w domach hiszpańskich rodzin, co stanowi dodatkową atrakcję.

Zapraszamy na obozy językowe w Anglii i kursy językowe dla dorosłych i młodzieży:

Kurs języka hiszpańskiego w Barcelonie

Kurs języka hiszpańskiego w Alicante

Kurs języka hiszpańskiego w Madrycie

 

W ofercie również kurs języka hiszpańskiego w Polsce:

Kurs języka hiszpańskiego w Polsce